Садові містки в ландшафтному дизайні

Ландшафтний дизайн передбачає не тільки красу, доглянутість і чистоту, але і гармонійність і завершеність. Без деяких елементів і деталей домогтися цього іноді неможливо. Одним з елементів, завдяки якому присадибна ділянка стає гармонійним у візуальному плані, є садовий місток.

Місток призначається для переходу з однієї частини водойми на інший, але навіть при відсутності води він є прекрасним декоративним рішенням для саду.

Садові містки можуть бути виконані з різних матеріалів: дерево, метал, камінь. Від матеріалу буде залежати і те, як місток впишеться в загальний дизайн присадибної ділянки. Вибираючи місток для саду, потрібно враховувати деякі вимоги до нього: краса, функціональність і міцність.

На ділянці, де домінують дерев’яні споруди, бажано розміщувати і місток з дерева, а підхід до нього можна вимостити натуральним каменем. Дерев’яні містки виготовляються з кедра, модрини або сосни, при бажанні перила прикрашаються різьбленням. Серед великої кількості дерев та інших рослин дерев’яний місток буде виглядати дуже гармонійно.

Сади в стилі модерн ідеально доповнюють металеві містки. Стежки, що ведуть до них, можуть бути вимощені тротуарною плиткою. Поруч з металевими містками ідеально виглядають будь-які квіти, але найкраще – лілії, іриси і орхідеї. Перила містка прикрашаються кованими елементами. Доповненням до такого мосту стануть металеві фігурки різних тварин: голуби, метелики, зайці, лебеді. Кучеряві рослини також чудово прикрашають місток, обплітаючи його перила.

Кам’яний міст буде чудово виглядати з кам’яної ж доріжкою, що веде до нього. Найбільше кам’яний міст підійде для ділянки, де вже є будови з каменю. Масивний і грунтовний, побудований на століття, кам’яний міст буде ідеально доповнювати будинок з каменю з такими ж характеристиками.

Садові містки незалежно від матеріалу є прекрасним рішенням для саду – вони не тільки облагороджують територію, але і роблять її завершеною, гармонійної і оригінальною.

Автор Садівник

Полюбляю вирощувати фрукти та овочі на присадибній ділянці. Ділюся порадами по догляду за садом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *