Теплиці з полікарбонату для дачі, бізнесу і не тільки

Теплиці з полікарбонату для дачі, бізнесу і не тільки

Теплиці з полікарбонату в наш час перестали бути чимось незвичайним. Якщо раніше варіанти конструкцій для закритого грунту були або промислові, які були спрямовані тільки для масштабного вирощування агрокультур в цілях реалізації, або ж невеликих форматів, зроблені з підручних матеріалів, які стояли у багатьох на ділянках. Тепер можна не тільки побудувати, але і купити теплицю, як готову конструкцію.

В даний час з’явилася можливість придбати або спеціальні тепличні матеріали, які довговічні при експлуатації в тепличних умовах, або ж можна купити готову конструкцію, яку залишається тільки встановити на обраній ділянці. Новий виток в розвиток тепличного бізнесу приніс світлопрозорий матеріал – сотовий полікарбонат. І саме теплиці з полікарбонатасталі є одними з найбільш популярних і ефективних конструкцій для закритого грунту. Скільки теплиць будується саме під матеріал накриття – полікарбонат складно сказати, але з кожним роком кількість і площі збільшуються в геометричній прогресії.

Які теплиці купити краще?

Садівники часто задають питання з приводу того, які ж конструкції краще? І не важливо дачна це теплиця, або може фермерська, перш за все варто виходити з технічних умов. Якщо працювати на закритому ґрунті необхідно в зимовий період, то варто застосовувати технології, конструкції та підходи, спрямовані на те, щоб така конструкція була максимально енергозберігаюча. Терморегулятори дозволяють значно знизити теплові витрати в зимових теплицях.

Теплиця з полікарбонату – що це?

Для накриття закритого грунту необхідно застосовувати світлопрозорі матеріали. Чим вище прозорість, тим краще для рослин. Довгий час основними матеріалами, якими накривали це скло і плівка ПВХ. Ці два матеріали об’єднувало тільки одне світлопрозорість близько 80-90%.

У наш час дачні теплиці з полікарбонату стали досить популярними, і так як показала практика даний матеріал на даний період відмінно підходить для накриття тепличних конструкцій. Полікарбонат найшвидшим способом витісняє плівкових і скляних своїх колег. Теплиці з полікарбонату купити Ви можете у компанії GTconcept на їх офіційному сайті, підібравши яким саме полікарбонатом буде укомплектована Ваша тепличка. Багато хто рекомендує дачну теплицю Слав’яночку, яку можно замовити не тільки з доставкою, але й з встановленням.

Теплиці з полікарбонату для дачі, бізнесу і не тільки

Різноманіття типів, видів і конструкції дозволяє кожному дачникові вибрати практично будь-який варіант під себе. Арочні, подвійні, по Мітлайдеру, а також вегітарій, це одні з основних варіантів, які відомі і застосовуються у вирощуванні в закритому грунті. Але крім існуючих варіантів теплиць, можна вибрати і варіанти, які знаходяться на “зіткненні” одних конструктивів з іншими. І часто саме в дачних теплицях отримуємо унікальні за своїм підходом конструкції. Завдяки тому що, можна не просто теплицю купити різних форм і типів, а й замовити індивідуальний варіант. Компанія GTconcept виробляє теплиці по індивідуальних проектах і замовленнях.

Переваги сотового полікарбонату для теплиць

Застосування сотового полікарбонату для теплиць виявилося досить таки вдалим кроком в галузі закритого ґрунту. Отже, те що сотовий полікарбонат в 200 разів міцніше, ніж скло, а за вагою полікарбонат в 16 разів легше (при однакових товщинах) це вже загальновідомий факт. І теплоізоляційні властивості сотового полікарбонату дозволяють значно поліпшити показники збереження тепла в рази.

Теплиці з полікарбонату для дачі, бізнесу і не тільки

На даний момент теплиці під сотовий полікарбонат одні з найефективніших, так як завдяки тому, що для накриття застосовується світлопрозорий матеріал – сотовий полікарбонат. А він як було сказано вище – володіє поєднанням унікальних властивостей, що дозволяють йому просто ідеально підходити для теплиць.

А в разі, якщо для накриття теплиці використовується полікарбонат товщиною 10-16 мм то він за своїми теплоізоляційними властивостями приблизно на рівні цегляної стіни. Як показує практика – для опалення таких теплиць дуже добре підходять інфрачервоні обігрівачі.

Яка теплиця краще арочна, двосхила, або Мітлайдер, або ж круглі теплиці і з яким саме полікарбонатом – все це чисто індивідуальний вибір кожного.

Автор Садівник

Полюбляю вирощувати фрукти та овочі на присадибній ділянці. Ділюся порадами по догляду за садом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *