Як захистити рослини від хворіб і шкідників

Як захистити рослини від хворіб і шкідників?

фунгіцид квіточка мініГоловним результатом роботи фермерів, городників і садівників є хороші врожаї овочів, ягід та інших плодів. Щоб досягти успіху, необхідно прикладати чимало зусиль під час роботи з землею, дотримуватися всіх правил розсади і поливу. Однак навіть усього перерахованого може бути недостатньо, якщо не проводити системний захист рослин.

На сьогоднішній день існує велика кількість способів позбутися шкідників і хворіб для саду та городу. Правильно підібрані засоби захисту рослин – складова врожаю, який стане гордістю будь-якого власника саду або городу. Ефективність заходів боротьби залежить, в першу чергу, від своєчасного виявлення ознак захворювань рослин або шкідників. Слід враховувати, що збудники захворювань, як і деякі шкідники, можуть розвиватися протягом всього року, тому заходи щодо захисту рослин – це не одноразова обробка, а регулярна обов’язкова міра. Починаючи з ранньої весни і до пізньої осені, а також взимку вашу ділянку не можна залишати без належної уваги.

При виявленні хворіб або шкідників в саду або городі, можна звернутися до агротехнічних прийомів захисту, механічних методів або застосувати біологічний захист рослин. Кожен з цих способів має свої плюси і мінуси і має різну ефективність в залежності від ситуації. У разі, якщо застосувати перелічені методи боротьби немає можливості або вони не дають очікуваних результатів, на допомогу приходить хімічний захист рослин. При дотриманні встановлених регламентів і заходів безпеки, він дозволяє досягти хороших результатів за короткий період.

Хімічні засоби захисту рослин мають загальну назву – пестициди. За своїм призначенням вони поділяються на такі групи:

  • фунгіциди, ціна та властивості яких підходять для боротьби з грибковими хворобами рослин;
  • інсектициди – для боротьби з комахами-шкідниками;
  • гербіциди – для боротьби з бур’янами.

Існують також препарати, характеристика яких дозволяє боротися з усіма типами шкідників та хворіб одночасно. Одним з таких є фунгіцид «квіточка міні», який коштує недорого, але значно покращує стан рослин.

Щоб забезпечити своєчасний догляд за садом та городом, краще заздалегідь купити насіння та засоби догляду та захисту рослин. Сьогодні є можливість замовити все необхідне з доставкою по Україні – таку послугу надає інтернет магазин Флорасад. Доставка працює у міста: Київ, Львів, Хмельницький, Черкаси, Тернопіль, Рівне, Луцьк, Вінниця, Чернівці та інші.

Автор Садівник

Полюбляю вирощувати фрукти та овочі на присадибній ділянці. Ділюся порадами по догляду за садом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *