Силікатна цегла

Силікатна цегла

Силікатна цегла досить широко застосовується в будівництві. Даний матеріал має розміри 250х120х65 мм. Завдяки цьому цегла без проблем поміститься в руці. Вона може бути полуторна і потовщена. На сайті компанії Kievstroy силікатна цегла представлена різних виробників, марок і габаритів.

Міцність матеріалу визначається його маркою. Чим вище марка, тим і більше міцність: це марки М75, цегла силікатна М 100, М 125, також цегла силікатна М 150.

Даний матеріал ділиться на рядовий і лицьовий. Перший варіант при кладці треба буде облицювати, а другий має рівну і якісну поверхню. Це і дозволяє його використовувати в якості облицювального матеріалу.

Сфера застосування силікатної цегли

Застосування силікатної цегли досить різноманітно.

Цеглу силікатну з успіхом використовують під час зведення будівель різного виду, завдяки чудовій звукоізоляції, він буде не найгіршим варіантом для будівництва перегородок в приміщенні. Особливо підійде пустотілий матеріал.

Також його застосовують для декору та оздоблення будинку, облицювання фасадів.

Для несучих стін з великим навантаженням варто застосувати повнотілий матеріал.

Увага: Такий тип цегли не годиться для будівництва бань, багатоповерхівок, пралень і камінів. Він просто не в змозі витримати високу температуру – вибухає і лопається. Також досить сильно насичується вологу.

Але навіть незважаючи на це його можна брати для будівництва димарів (тільки якщо температура не буде більше 250 градусів).

Фахівці радять не застосовувати даний матеріал для будівництва цокольної частини приміщення. Також його не варто використовувати для заливки фундаменту.

Прекрасно підійде для будівництва підсобних приміщень на ділянці. Але тут слід врахувати, що він погано тримає тепло і при опалювальному приміщенні у вас буде витрата газу більше, в порівнянні з керамічним матеріалом.

Не варто його застосовувати і для будівництва печей і установки камінів, він не переносить підвищеної температури. Але якщо у вас декоративна конструкція, тоді він прекрасно підійде.

Для кладки можна застосувати практично будь-який розчин. Це може бути цементна суміш, яка найбільш часто застосовується для будівництва. Також застосовують і вапняний склад, він найбільш прийнятний для внутрішньої обробки приміщень.

Його застосовують як виготовлення колон для заборів і гаражів. Адже його не велика ціна у компанії Kievstroy приваблює споживача. Тим більше прогрес не стоїть на місці і силікатна цегла постійно вдосконалюється у своєму виробництві і користується популярністю.

У суспільстві є деякі стереотипи щодо цього матеріалу. Але тут варто відзначити, що будь-який матеріал не є ідеальним. Для кожного будови підійде свій матеріал. Варто зазначити, що через неправильне трактування деяких норм, існує величезна кількість помилок щодо даного матеріалу.

Автор Садівник

Полюбляю вирощувати фрукти та овочі на присадибній ділянці. Ділюся порадами по догляду за садом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *