Переваги і процес укладання штучного газону

процес укладання штучного газону

Буває так, що на ділянці росте тьмяна негарна трава або її зовсім немає. І двір виглядає дуже сумно і неохайно через це. Допоможе справі штучна трава або штучний газон, трава на якому буде радувати своїм яскравим зеленим кольором круглий рік.

Що таке штучний газон

Штучні газони виробляють з пропіленових волокон. Від їх довжини і товщини залежить те, як буде виглядати штучна трава. Також вони розрізняються за кольором. Буває окрас як і яскраво-зеленого кольору, так темнішого і природного. Вибір тут залежить від того, на якій ділянці використовується газон і з якої мети потрібно досягти.

Продають штучний газон в рулонах, розміри бувають найрізноманітніші. А термін служби при нормальних умовах становить близько 5-и років. Укладати його можна на будь-які поверхні, навіть не дуже рівні. До того ж їм можна оформляти простір не тільки зовні будинку, а й усередині. Наприклад, часто штучний газон використовують для покриття на балконі і критій веранді.

При виборі газону потрібно звертати увагу на якість ворсу. На дотик він повинен бути пружним і м’яким. Саме від якості волокон залежить термін служби. При виборі газону для доріжок і дитячих майданчиків найкраще вибирати ворс більш жорсткий, на які нанесена стійка фарба. А для декоративного газону можна вибирати звичайний ворс. Також вибір залежить від клімату. Часто газон використовують на ділянці тільки в літній час, а на зиму його прибирають. Такий підхід допоможе зберегти життя покриття на довгі роки.

штучна трава

Як укладати штучний газон

Перед тим як стелити штучний газон потрібно відчистити землю від різного сміття. По можливості краще розрівняти землю, хоча буває так, що трава виглядає ще реалістичніше на буграх і вм’ятинах. Для більш надійного зміцнення під покриття засипають гальку, так по газону можна буде бігати, і він не буде з’їжджати. Укладати килимові листи потрібно дуже близько один до одного, так, щоб не було видно зазорів. Далі краї скріплюються один з одним спеціальними нитками або скобами.

Догляд за штучною травою

Зазвичай догляд за штучним газоном не складає труднощів, на відміну від живого. При попаданні на нього листя і сміття потрібно просто пройтися по ньому щіткою. При забрудненні пилом промивають водою, хоча зазвичай дощ відмінно з цим справляється сам. Виняток становить літня пора, коли дощі йдуть нечасто.

У штучної трави багато достоїнств перед звичайною травою. До того ж розмістити таке покриття на своїй ділянці не складе труднощів. Це і робить штучне покриття таким популярним при оформленні ділянки.

Автор Садівник

Полюбляю вирощувати фрукти та овочі на присадибній ділянці. Ділюся порадами по догляду за садом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *