Як вибрати змішувач для кухні

Кожна людина в той чи інший момент життя стикається з тим, щоб вибрати змішувач для кухні. Саме так звичайний кран постає перед ним як різноманітна конструкція зі множинами дизайнерських рішень.
Тим не менш, можна виділити основні моменти, які потрібно взяти до уваги при підборі змішувачів для кухні, при цьому дотримуючись таких правил, ви зможете застрахувати себе від всіляких розчарувань у цій галузі.

Отже, найбільш традиційним варіантом можна сміливо назвати кран «ялинку», яка являє собою саму звичайну конструкцію. Зокрема дана конструкція складається з двох вентилів і «гусака», з якого і витікає вода. Такий виливши може бути як нерухомим, так і таким, що повертається. Дуже частою поломкою у даного типу змішувача є те, що вентиль неповністю перекривається і з нього тече вода.

Далі варто поговорити про «кульовому» або Одноважільний змішувач, який все частіше можна зустріти в сучасних будинках. Такий кран має досить-таки простий пристрій, і він також неймовірно надійний у використанні. Так як у нього є два сферичних частини з отворами, за його допомогою можна легко регулювати температуру і натиск води. Варто відзначити, що такі поверхні вже не потребують в ущільнювачі, адже вони і так щільно поєднані всередині самого змішувача.

Ще одним варіантом змішувача для кухні може бути такою, що кріпитися до стіни. Така конструкція щільно з’єднується з водопроводом. Тут вже натиск води і її температура проводитися за допомогою крана-букси або ж важеля. Часто у вилив настінного змішувача встановлюють аератор, який формує акуратну струмінь води.

Автор Садівник

Полюбляю вирощувати фрукти та овочі на присадибній ділянці. Ділюся порадами по догляду за садом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *