Підживлення орхідей. Коли і чим удобрювати орхідею, щоб гарно цвіла?

Підживлення орхідей

Внесення добрив – обов’язкова процедура при вирощуванні будь-якої орхідеї. Правильна дата підгодівлі орхідей і правильно підібране добриво є основою того, щоб орхідея пишно і довго цвіла.Дізнайтеся, коли і як удобрювати орхідеї та яке добриво для орхідей використовувати, щоб забезпечити рослини всіма необхідними поживними речовинами. Дізнайтеся всі секрети удобрення орхідей і насолоджуйтеся чудово квітучими рослинами!

Коли ми удобрюємо орхідеї?

Щоб орхідеї правильно цвіли і розвивалися, удобрюйте їх в потрібний час. Удобрюємо орхідеї тільки в період вегетації . Найінтенсивніші підгодівлі орхідеї вимагають навесні і влітку (квітень-серпень), коли вони сильно розростаються і формують квіткові бруньки. Восени (вересень-жовтень) потреби орхідей в поживних речовинах поступово знижуються. Однак в зимовий період (грудень-березень) удобрювати орхідеї припиняємо зовсім.

Ми ніколи не удобрюємо орхідеї відразу після пересадки. Зачекайте 3 місяці, перш ніж вносити добрива в новий субстрат. Також протягом 1-2 місяців не удобрюйте тільки що придбані орхідеї, так як вони різними способами стимулюються квітникарями. Також утримуємося від підгодівлі при тривалій хмарній погоді, коли знижується інтенсивність фотосинтезу і рослина не в змозі використовувати надані поживні речовини. Не можна вносити добрива в надмірно сухий субстрат. Перед внесенням добрив для орхідей субстрат необхідно рясно полити, щоб вода стікала в основу .

Коли ми удобрюємо орхідеї

Чим удобрювати орхідеї?

При вирощуванні орхідей необхідно використовувати кілька різних добрив з магазину  б Рослин, склад яких відповідає поточній потребі рослин в поживних речовинах.

Навесні та влітку (квітень-вересень), коли ріст орхідей дуже інтенсивний, ми використовуємо добрива з підвищеним вмістом азоту (N) , збагачені мікроелементами та вітамінами. У період цвітіння, крім азоту, для правильного розвитку квітів також необхідні фосфор (P) і магній (Mg). Дефіцит цих інгредієнтів призводить до засихання нерозвинених квіткових бруньок або повністю пригнічує розвиток пагонів суцвіть. Ось чому в період формування квіткових бруньок слід вносити добрива з підвищеним вмістом фосфору і магнію . 

У середині серпня кількість азоту, що подається рослинам, слід поступово зменшувати. Починаємо використовувати так звані осінні добрива, які характеризуються більш високою концентрацією фосфору і калію (К) по відношенню до азоту. Вони готують орхідеї до зимового спокою і підвищують стійкість рослин до нестачі води (калій).

На межі жовтня та листопада ми використовуємо добрива з однаковим вмістом азоту, фосфору та калію. З грудня по березень орхідеї не удобрюємо.

Автор Садівник

Полюбляю вирощувати фрукти та овочі на присадибній ділянці. Ділюся порадами по догляду за садом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *