Металеві палетні стелажі

ПоганоНе дужеНормальноДобреВідмінно (Оцінок - 1, Рейтинг: 5,00 із 5)
Loading ... Loading ...

Металеві палетні стелажі

Металеві палетні стелажі широко використовуються логістичними підприємствами і компаніями, великими магазинами і суб’єктами підприємництва для оптимальної організації складських приміщень. Найбільшого поширення набули палетні фронтальні стелажі, так як вони максимально відповідають вимогам і задачам складів. Вони служать для зручного розміщення товарів і вантажів і забезпечують доступ до кожної упаковки окремо.

Складські палетні стелажі набивного типу застосовуються переважно великими компаніями, вимагають наявності великих площ і використовуються для довгострокового зберігання великих партій однотипних товарів. Зважаючи на такі особливостей ці стелажі для палетного зберігання не набули широкого поширення. Палетні складські стелажі відрізняються довговічністю і надійністю, що робить їх вигідним рішенням для зберігання широкого асортименту вантажів і матеріальних цінностей. Застосовуючи палетні стелажі для складу, власник не тільки економить дороге місце, але і зменшує час обробки вантажів, оптимізуючи і уніфікуючи логістику свого підприємства. Також використовуються поличкові стелажі ось сторінка.

Стелажі для палет – види конструкцій

Фронтальні стелажі паллетного зберігання популярні через свою надійну конструкцію. Залежно від типу збірки вони можуть бути нерозбірними (з’єднання зварюванням) і розбірними. Зварні конструкції міцні, але їх не можна змінити. У той час, як збірні металеві палетні стелажі дозволяють вносити коректування в розташування вантажів на складі, швидко замінювати елементи, що вийшли з ладу.

Найчастіше паллетний стелаж перший раз збирається професійними монтажниками, а подальші зміни конструкції під потреби підприємства здійснюються робітниками складу самостійно. Система з’єднання досить проста, навчання збирання та розбирання не займе багато часу.

Стелажі складські палетні: основні складові

Стелажі палетні купити можна в різному виконанні, але основні елементи у них однакові. Вони підрозділяються на базові та допоміжні деталі.

Базові частини

Рама – основний елемент конструкції, виготовляється з оцинкованого профілю. Являє собою дві вертикальні стійки з’єднані горизонтальними поперечинами і діагональними укосинами (розкосами). Для кріплення використовуються анкери, болти, гайки і інші кріпильні елементи. Завдяки такій конструкції складські стелажі палетні можуть витримувати велике навантаження і отримують хорошу стійкість. На вертикальних стійках виконана перфорація з кроком 50 мм для монтажу траверс і регулювання відстані між полицями.

Балка (траверса) – горизонтальна частина конструкції, виготовляється з холоднокатаного профілю. За допомогою зачепів вони встановлюються в раму і виходять готові стелажі металеві палетні. Надійні фіксатори забезпечують монолітність конструкції. Дві балки грають роль полки, на яку встановлюється палет. Можливість регулювання відстані між траверсами дозволяє швидко пристосувати конструкцію під вантажі різних габаритів. Першу полку розміщують якомога нижче, найчастіше на підлозі.

Допоміжні деталі

Поперечна перемичка – важливий додатковий елемент, введена у виробництво даних металоконструкцій і служить для кріплення неформатних вантажів або при поздовжньому розміщенні товару на балках.

Полична перемичка – застосовується для посилення полиць при складуванні важкої продукції. Виготовляється з сітки, може використовуватися листи ДСП.

Сітчаста полка – фактично та ж перемичка, але покриває всю площу полки.

Накладки для специфічної тари: застосовуються під металеві та сітчасті контейнери, а також вантажі циліндричної форми (бочки, рулони, котушки).

Купити палетні стелажі можна в різній комплектації. Замовлення допоміжних деталей не входить в базовий набір конструкції.

Захист конструкції

Металеві палетні стелажі прослужать довше і надійніше при використанні спеціальних накладок, що попереджають передчасний вихід конструкцій з ладу, а також випадкову порчу збережених на складі матеріальних цінностей. Тому стелаж палетний купити варто вже з елементами захисту, особливо при наявності інтенсивного руху транспорту і товаропотоку на складі.

Компанія «Тріометал Сервіс» пропонує наступні запобіжні деталі:

  • захист вертикальних стійок і кутів – мінімізує ушкодження від техніки;
  • додаткова балка – захист рами від бічних ударів;
  • паллетний обмежувач – запобіжить випадання вантажу при неправильній установці на полицю;
  • сітка-обмежувач – запобіжить розсипання дрібної продукції за межі полиць.

Корозійний захист

Виробництво паллетних стелажів не обходиться без антикорозійної обробки. Всі елементи конструкції виготовляються з металу, тому покриваються різними матеріалами, що запобігають передчасному іржавінню. Найбільш довговічним вважається цинкове і полімерне напилення на палетні стелажі. Ціна таких моделей трохи вище, але і прослужать вони істотно довше. Після обробки також збільшується стійкість деталей конструкції до механічних пошкоджень. Елементи металоконструкції фарбуються в різні кольори – стандартні або за бажанням замовника.

Соціальні мережі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *