Вирощування ярого часнику на своєму городі

ПоганоНе дужеНормальноДобреВідмінно (Оцінок - 1, Рейтинг: 5,00 із 5)
Loading ... Loading ...

Перш ніж починати вирощування ярого часнику потрібно знати, що існує два типи сортів – ярий та озимий. Відмінною особливістю озимого є той факт, що для нормального розвитку і росту він повинен перезимувати в землі. Відповідно його виконують посадку в зиму. Для нормального росту ярого часнику в перший час необхідні також знижені температури.

Виходячи з цього, визначаються і терміни його посадки. До речі, з посадкою озимого часнику ви можете ознайомитися в наведеній статті. Посадку ярого часнику у весняний період виконують як можна раніше, щоб період яровизації пройшов при +5-10 C. до Речі, порівняно з озимим ярої вважається більш корисним. При зберіганні він не втрачає своїх споживчих та лікувальних властивостей, що дає можливість використовувати його від одного урожаю до іншого.

Вирощування ярого часнику на своєму городі

Як підготувати часник до посадки

Посадка ярого часнику навесні починається з передпосадкової підготовки, яка необхідна для активізації ростових процесів. Суть в тому, що зубчики часнику різних розмірів замочуються в стимуляторах росту. Щоб уникнути виникнення різних захворювань посадковий матеріал дезінфікують додаванням в розчин марганцю. Вже на наступний день можна висаджувати часник на підготовлений заздалегідь ділянку.

Як садити яровий часник

Складнощів в цьому немає ніяких. Зубчики часнику висаджують на глибину 4-5 см з відстанню між рядами 20 см, в ряду близько 10-12 див. Появи перших паростків слід очікувати приблизно через два тижні. Якщо на вашому городі грунт біднувата на поживні речовини, що можна спостерігати за відставання культури в зростанні, необхідно внести підживлення. Вирощуючи яровий часник можна дотримуватися такого правила – в початковий період розвитку рослин потрібні калійні і азотні добрива, в середині літа потрібні калійно-фосфорні або калійні добрива.

Догляд за часником

Що можна сказати по догляду за даною культурою? Як і багато інші рослини часнику необхідна волога. Без регулярних поливів гарного врожаю не досягти. Особливо це відноситься до південних регіонів. Тут поливи повинні бути не рідше, ніж кожні 8-12 днів. Якщо ж часник вирощується в північних регіонах або в помірному кліматі, то полив необхідний тільки в посушливу пору. Норма поливу складає близько 10 л на 1 кв. м. Потрібно пам’ятати, що поливи перед дозріванням слід знизити до 60 %. Прибирання часнику здійснюється в суху погоду. З зазначеної статті можна дізнатися про всі нюанси, які стосуються збирання даної культури. На цьому статтю присвячену вирощування ярого часнику можна вважати завершеною.

Соціальні мережі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *