Як правильно спиляти дерево

ПоганоНе дужеНормальноДобреВідмінно (Оцінок - 1, Рейтинг: 5,00 із 5)
Loading ... Loading ...

Як правильно спиляти дерево

Іноді з різних причин на садовій ділянці доводиться видаляти дерева. Але як це зробити правильно, так щоб ніхто та ніщо не постраждало в процесі.

Нас консультує Woodbeaver – компанія, де працюють фахівці з багаторічним досвідом роботи по спилюванню непотрібних або небезпечних зелених насаджень. Вони досконально оволоділи всіма навичками цього процесу і точно знають як правильно спиляти високе дерево або прибрати аварійну рослину з вашої ділянки. Звернувшись до цієї компанії http://woodbeaver.com.ua/uslugi/spil-derevev, ви не тільки отримаєте професійне і гарантовано швидке рішення проблем, але і детальну консультацію, а також відповіді на всі питання.

Як правильно спиляти дерево

Як правильно спиляти дерево. Розглянемо технологію

Якщо розглядати технологію, то в загальному випадку, щоб спиляти дерево, необхідно перш за все вибрати напрямок його падіння після передбачуваного спилювання. Для безпеки можна застосувати прив’язку дерева міцною мотузкою до інших дерев, щоб після спилювання воно впало точно в потрібному напрямку. При рубці дерева зазвичай застосовується сокира і бензопила типу «Дружба». Звичайно, можна використовувати і електропилку, якщо до електророзетки, як то кажуть, подати рукою.

Коли визначилися з напрямком падіння дерева, то з того боку, куди сухе дерево буде падати, виконуєте підпил стовбура. Для цієї мети робите пилкою зверху вниз пропил, який повинен бути виконаний по відношенню до стовбура приблизно під кутом 45 градусів. При цьому пропил слід робити на глибину близько чверті діаметра стовбура. Після цього робиться горизонтальний пропил і виймається випиляна частина стовбура. Колись раніше при відсутності механічних пил, робили дворучною пилкою горизонтальний пропил, а потім вирубували сокирою частину стовбура до пропилу приблизно під ті ж 45 градусів.

Наступний етап – робите бензопилою різ з протилежного боку, причому десь на 20 мм вище горизонтальної площини початкового підпилювання. Тим самим уникаєте затискання ланцюга «Дружби» при виконанні різу. Як правило, різ пилкою не робиться на всю глибину – в 3/4 діаметра стовбура, а залишається невеликий недопил, приблизно 30-40 мм. Цього вистачає, щоб дерево стояло, поки прибираєте інструмент в безпечне місце.

Щоб повалити дерево, 1-2 людини-лісоруба беруть довгі жердини, якими штовхають стовбур в потрібному напрямку. Однак можна зробити простіше, для чого заздалегідь приготовані клини вбиваються в виконаний до цього різ стовбура. В даному випадку клини послужать важелем, встояти проти яких дереву не судилося. Почувши тріск, необхідно відійти на безпечну відстань – дерево само впаде.

Після падіння дерева слід покласти ствол на землю, для чого, дотримуючись запобіжних заходів, спилювають гілки. При необхідності розпилюють стовбур на кілька частин.

Соціальні мережі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *