7 секретів «стоп бур’ян»

стоп бур’ян

1. Зваріть бур’яни. Звичайно після прополювання коріння бур’янів, що перебувало в землі, швидко проростають. Пролийте грядки окропом, щоб цього уникнути.

2. Усьому своє місце. Головне правило – не залишайте перекопану землю порожньою надовго. Відразу після обробки ґрунту висаджуйте бажану рослину. Адже вільна територія відразу прийде до смаку бур’янам.

3. Перекрийте вихід. Оброблений ґрунт між культурними посадками добре мульчувати або застелити грядки геотекстилем з отворами для культурних рослин. Пробиратися крізь шар мульчі й текстилю бур’янам буде дуже важко. НЕ ЕКСПЕРИМЕНТУЙТЕ з поліетиленом – коріння овочів може просто згоріти.

4. Голодування бур’янам. Бур’янам, як і іншим рослинам для росту потрібна вода. Якщо на ділянці ви будите використовувати краплинний полив (що, до речі, значно заощаджує воду), то й бур’янам нема чого буде пити.

5. Прополка – старий, перевірений спосіб. Тільки потрібно правильно вибрати час – після дощу або рясного поливу. Так простіше буде видаляти його з коренем. Зібрану рослинність залийте окропом, що б насіння не розсіювалися.

6. У місцях, де не передбачається висаджувати культурні рослини (уздовж фундаменту, між тротуарним плитами), з бур’янами борються за допомогою бури або повареної солі.

7. Бур’яни під клейонкою. Цей спосіб гарний, якщо потрібно від бур’янів звільнити велику територію, наприклад, для посадки газону. Через добу після гарного заливного дощу, накрийте територію плівкою, щільно засипавши краї землею або пригорнувши цеглинами. Через місяць-півтора під нею вигорять не тільки бур’яни, але й збудники хвороб рослин.

Автор Садівник

Полюбляю вирощувати фрукти та овочі на присадибній ділянці. Ділюся порадами по догляду за садом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *