Як вибрати тротуарну плитку

При впорядкуванні земельної ділянки один з найважливіших питань – це вибір якісної і надійної тротуарної плитки, здатної надати доглянутий вигляд вашому двору. На плитку постійно чиниться великий механічний вплив і неякісне підлогове покриття швидко прийде в непридатність.

Існує перелік обов’язкових факторів, на які необхідно звернути увагу при виборі:

– Довговічність. Основоположний чинник. Покриття повинне бути стійко до погодних умов, характерним для вашого регіону, не наражатися механічних навантажень і зберегти свій первісний вигляд.

– Зовнішній вигляд. Дизайн тротуарної плитки повинен поєднуватися із загальним стилем присадибної ділянки. Завдяки великому асортименту форм і колірних рішень, які можна побачити, якщо перейти на сайт, сьогодні існує можливість реалізувати будь-які ідеї і задумки. Пам’ятайте, що створення популярного сьогодні ефекту дзеркальної поверхні у плитки виробники використовують два способи. Перший – додавання до складу великої кількості води. Цей варіант значно дешевше, але знижує міцність, а значить, робить плитку недовговічною. Тротуарна плитка зі спеціальними добавками у складі – це більш дорогий, але якісний варіант.

Щоб визначити, яким чином виробник досяг дзеркального ефекту, достатньо буде стукнути плитки один про одного. Якщо звук глухий – міститься великий відсоток води. Якщо ж гучний – були використані спеціальні добавки.

Також не слід забувати, що надто яскравий і насичений колір тротуарної плитки говорить про велику концентрацію барвників у складі, які також погано впливають на довговічність.

– Екологічність. Перебуваючи під прямими сонячними променями, особливо в літній час, тротуарна плитка низької якості може виділяти шкідливі речовини. Необхідно обов’язково проконсультуватися перед покупкою у продавця про склад, щоб не наражати на небезпеку здоров’я своїх близьких і себе.

– Монтаж
. Обов’язково визначтеся перед покупкою, хто буде здійснювати укладання плитки. Якщо ви вирішили робити це самостійно, підбирайте прості варіанти. Також необхідно стежити за тим, щоб укладання проводилася таким чином, що в разі поломки, пошкоджені елементи можна було легко замінити.

Якісна продукція не може коштувати дешево. Висока собівартість матеріалів та обладнання ніяк не може цьому сприяти.

Автор Садівник

Полюбляю вирощувати фрукти та овочі на присадибній ділянці. Ділюся порадами по догляду за садом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *