Як вибрати профнастил для забору

Якщо ви вирішили побудувати огорожу навколо ділянки з профнастилу, потрібно вирішити, який тип матеріалу вибрати. В останні роки профільований лист став досить привабливим матеріалом. На сучасному ринку можна зустріти різні його варіанти у багатьох відтінках.


Основні критерії

Перш за все, потрібно враховувати параметри майбутньої огорожі (висоту, довжину і каркас), а також визначити тривалість функціонування. Нерідко паркани з профнастилу зводяться в якості тимчасових споруд. В такому випадку підійде звичайний варіант без декоративного покриття. При наявності останнього огорожа буде володіти додатковим захистом, яку сформує фінішний шар. Безумовно, це підвищує ціну на готовий виріб, але воно буде не тільки більш привабливим, а й захищеним від впливу різних агресивних середовищ.

Для забору слід купувати профнастил, у якого висота хвилі становить 8, 10, 15, 17, 18, 20 або 21 міліметр. Найбільш популярними є перші два варіанти, а також останній.

Також важливу роль відіграє товщина листа. Продавці рекомендують купувати профнастил, у якого цей параметр коливається в межах 0,5-1 міліметра. Але враховуючи практичний досвід людей, які застосовували профнастил для даної мети, раціональніше всього використовувати виріб товщиною 0,45 міліметрів.

При виборі забарвлення враховуйте свої особисті уподобання, а також особливості оформлення ділянки. Пам’ятайте, що сучасний профнастил здатний стати прикрасою вашого двору.

Автор Садівник

Полюбляю вирощувати фрукти та овочі на присадибній ділянці. Ділюся порадами по догляду за садом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *