Електропастух своїми руками: схема, фото

ПоганоНе дужеНормальноДобреВідмінно Проголосуй! (Оцінок ще немає.)
Loading ... Loading ...

Електропастух своїми руками

Використання електрозагорожі на своїй дачній ділянці сприяє збільшенню обсягу випасу домашніх тварин і охорони території та ділянки від можливості стороннього проникнення.

Використовується розподілювач електричних імпульсів, що видає імпульси невеликої тривалості і напруга близько 700 Вт. Оскільки на виході розподільника опір має високе значення, то при здійсненні торкання домашньою твариною огорожі, напруга на виході знижується з 600 В до 10 В, що є безпечним для домашньої живності.

Розподільник також містить охоронну сигналізацію, яка спрацьовує після недовготривалої відсутності імпульсів, розриву електричного проводу або в разі перекидання стійок розподільника і кабелю на землю і намотування трави на електричні дроти електрозагорожі. Крім цього, сигналізація виконує нічну охорону домашніх тварин.

Розподільник високовольтних електричних імпульсів має у своєму складі два перетворювача напруги, які включені в електричний ланцюг один за одним. Один з них релаксаційний генератор на радіоприймачах VT1 і VT2. Після його повторної обмотки ряд коротких імпульсів поступає на другий перетворювач тиристор, де здійснюється регулювання частоти імпульсів релаксаційного перетворювача. Частота імпульсів релаксаційного генератора дорівнює десяткам кГц, а частота імпульсів, що подаються на огорожу дорівнює кілька Гц, що дозволяє домогтися від слабкого потужністю генератора потужні і сильні імпульси.

Електропастух своїми руками: Схема

Трансформатор ТР1 намотаний на броньовий стрижень Б22, кількість обмоток представлено в дужках. Четверта і п’ята обмотка здійснена проводом ПЕВ 0,31, інші ПЕВ 0,18. Теплообмінники С1 і С2 – плівкові діелектрики. Діелектрики паперові С6 і С7. Замість високовольтного радіоприймача ТР2 взята котушка запалювання з автомобіля. Елементи конструкції, окреслені пунктирною лінією, встановлені на друкованій платі, а інші – навісною установкою.

Соціальні мережі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *