Протруйник «Ультрасил Дуо Скарлет»

ПоганоНе дужеНормальноДобреВідмінно Проголосуй! (Оцінок ще немає.)
Loading ... Loading ...

Для успішного вирощування врожаю та його захисту від небезпечних хвороб дуже важливо підібрати спеціальні засоби. Протруйники допомагають попередити захворювання зернових культур. Сучасні засоби абсолютно безпечні для людей і мають підвищену ефективність. «Ультрасил Дуо» — популярний протруйник, який допоможе побороти найпоширеніші хвороби зернових культур. Його ціна зовсім невисока, тому буде доступною усім бажаючим.

Протруйник

Особливості дії активних речовин

«Ультрасил Дуо» належить до фунгіцидних протруйників системної дії. Діючі речовини цього препарату — тебуконазол та імазаліл. Тебуконазол інгібує ергостерол, який є незамінним для патогенних організмів і є обов’язковим складником клітинних мембран. Також ця речовина має здатність впливати на зростання рослин, завдяки чому формується добре розгалужена та міцна коренева система. Імазаліл відповідає за припинення активного поділу клітин, а також зупиняє синтезуючі процесі білкових тіл шкідливих грибів. Завдяки цьому відбувається повна зупинка зростання та розвитку патогенних організмів.

Цей засіб чудово підходить для обробки багатьох зернових культур, серед яких: озима пшениця, соя, соняшники, ріпак, сірий ячмінь. Якщо ви хочете попіклуватись про майбутній врожай, заздалегідь попередити можливі захворювання та сприяти розвитку розвиненої кореневої системи у культур, «Ультрасил Дуо» чудово підійде для цієї мети.

Переваги застосування засобу

Використання цього препарату допомагає не лише захистити насіння від хвороб, але й має ще кілька позитивних особливостей:

  • можливість обробляти найбільш поширені зернові культури;
  • значне покращенні показників схожості і енергії у процесі зростання зерна;
  • значна стимуляція росту кореневої системи рослин;
  • високоефективний захист від найбільш небезпечних та розповсюджених захворювань насіння, які можна зустріти в Україні;
  • мінімізація ймовірності розвитку резистентності шкідливих грибів;
  • розширення спектру захисту насіння від хвороб завдяки поєднанню активних речовин.

Особливості використання

Ультрасил ДуоПротруйник «Ультрасил Дуо» можна змішувати з засобами, що призначені для боротьби з шкідливими комахами, які живуть у ґрунті. Діючі речовини таких препаратів — тіаметоксам, імідаклоприд. Цей протруйник можна поєднувати з різноманітними стимуляторами росту рослин, а також з мікродобривами.

Щоб обробити 1 тону зернових, знадобиться 10 л води. Кількість засобу встановлюється згідно з вказівками в інструкції та може дещо змінюватися в залежності від конкретної рослини. В розчинений препарат можна також додати певну кількість засобу від шкідливих комах.

Перед тим як зайнятися протруюванням, слід уважно відкалібрувати насіння від пилу та сторонніх домішок. Тільки після цього можна буде рівномірно обробити розчином культури. Використовувати засіб можна у будь-який день, незалежно від температури повітря.

Важлива перевага цього протруйника — низька токсичність для людей. Це означає, що можна виходити на поля задля продовження сільськогосподарських робіт практично відразу після обробки насіння.

Вигоди замовлення протруйника «Ультрасил Дуо»:

  • невисока ціна. Завдяки доступній вартості замовити цю продукцію зможе дозволити собі будь-який фермер чи дачник;
  • висока швидкість дії. Препарат відразу після обробки насіння знищує збудників небезпечних хвороб;
  • малі витрати протруйника. Його вистачить на тривалий період, і вам не доведеться постійно докупати засіб.

«Ультрасил Дуо» допоможе забути про небезпечні захворювання, які можуть вразити насіння.

Соціальні мережі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *