Пластик у кабінеті – незвичайне рішення модного іміджу

Пластик у кабінеті

Думаєте, пластик – низькоякісний, ненадійний, шкідливий матеріал, який погано поєднується з іншими фактурами? На щастя, це помилкова думка, що стосується його простого пращура. Сьогоднішній полімер залежно від різновиду може бути гарною ідеєю, якщо це відповідає дизайну приміщення й функціональним вимогам. Розглянемо, як можна використовувати пластик в інтер’єрі кабінету, адже з нього може бути оздоблення, декор, будь-які меблі, наприклад, крісло для комп’ютера.

З яким стилем поєднується?

Пластикові меблі зазвичай асоціюються з сучасним, мінімалістичним та функціональним напрямком. Вони можуть добре підійти для дизайну інтер’єру в стилі сучасної класики, хай-теку, лофту, скандинавського або модернізму. Якщо хочете поекспериментувати в екзотичних мотивах, спробуйте поп-арт, ар-деко, еклектику, супрематизм.

Які переваги у полімеру?

Використання пластику в оформленні кабінету має низку переваг:

 • Різноманітність дизайну – такий матеріал може мати різні кольори, текстури, форми. Це дозволяє застосовувати його для створення різноманітних дизайнерських рішень, підкреслювати стиль, естетику простору.
 • Має високу міцність й довговічність, тому його використовують для основи крісла для комп’ютера, систем зберігання, столів.
 • Легкість – акрил легкий, що полегшує його транспортування, встановлення, а також дає змогу створювати більше вільного простору в приміщенні.
 • Простота догляду – предмети легко чистяться, стійкі до впливу води, перепаду температур, вологи.
 • Економія коштів – речі зазвичай більш доступні за ціною, ніж метал або натуральне дерево.
 • Екологічна стійкість – деякі матеріали піддаються переробленню для повторного використання, не кажучи про екопластик.

Пластикові меблі – винятковість використання

Пластикове меблювання буває дуже різноманітним та використовується в кабінеті для різних цілей:

 • Шафи з полицями зберігають абсолютно будь-які речі, а фасади – імітують різноманітні види поверхонь.
 • Стільці та крісла для комп’ютера, виконані з сучасної альтернативи пластику – поліаміду, можуть виділятися легкістю, функціональністю та ергономічністю забезпечуючи зручність під час роботи.
 • Столи можна вибрати не тільки міцні та довговічні, а й зі стільницею усякої форми, навіть найнезвичайнішої.
 • Якщо дозволяють розміри кімнати, за допомогою пластикових екранів та перегородок є можливість розділити простір окремо на робоче місце й зону відпочинку, переговорів.
 • Декор – доступний безмежний вибір декоративних елементів від витончених фігур, ваз із скульптурами до освітлювальних приладів.

Пластик у кабінеті

Поєднання

Пластик – універсальний матеріал, котрий здатен гармоніювати в дизайнерському рішені з багатьма іншими. Разом із металом, склом, деревом, керамікою, текстилем і навіть каменем можна домогтися унікальних комбінацій, котрі створюватимуть вишуканий інтер’єр.

Як бачимо, з грамотним підходом до дизайну, вибором якісного полімеру можна оживити будь-яку стилістичний задум в оформленні свого, ідеального кабінету.

Джерело: Новий стиль

Автор Садівник

Полюбляю вирощувати фрукти та овочі на присадибній ділянці. Ділюся порадами по догляду за садом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *