Монтаж душових кабінок

ПоганоНе дужеНормальноДобреВідмінно Проголосуй! (Оцінок ще немає.)
Loading ... Loading ...

Багато домовласники останнім часом встановлюють душові кабіни в своїх будинках або квартирах. Незважаючи на відсутність складнощів, монтаж все ж буває утруднений через незнання його алгоритму. Ця стаття дозволить дізнатися, як встановити душову кабіну.

Вибір душової кабіни

Щоб всі роботи можна було виконувати, необхідно заздалегідь підготувати необхідні інструменти і матеріали. Їх перелік буде багато в чому залежати від виду кабіни. Існує кілька варіантів конструкції:

  • душова кабінка з піддоном і зливом;
  • проста кабінка з похилою підлогою;
  • багатофункціональний бокс, обладнаний паровим генератором.

Існують різні варіанти конструкцій. У базовий набір елементів практично будь-який кабіни входять: піддон, бічні панелі, верхня панель і двері. Інші деталі можуть варіюватися в дуже широкому діапазоні.

Дуже добре себе зарекомендували гідромасажні кабіни в robins.com.ua, що забезпечують масажний ефект за рахунок форсунок, що працюють з різною інтенсивністю. Кількість форсунок безпосередньо впливає на складність конструкції. Непоганим варіантом є парові душові кабінки, які теж заслужили визнання серед домовласників.

Установка душових кабінок

Найпростіша кабінка з похилою підлогою встановлюється досить просто. Головною умовою при її монтажі є створення зливного отвору в підлозі і забезпечення самопливного зливу рідини до нього. Для цього досить зробити відповідний прохід в підлогове покриття і укласти облицювання з дотриманням ухилу. Потім монтується сама кабінка з необхідними комунікаціями.

Незалежно від типу конструкції, душові кабінки можуть встановлюватися за двома схемами:

  • біля стіни, приєднуючись до її поверхні;
  • в кутку кімнати.

Алгоритм установки виглядає наступним чином:

  • Спочатку монтується комунікаційна мережа. Зливний шланг підключається до отвору каналізації. Всі стики необхідно обробляти герметиком, щоб уникнути протікань. Також при установці каналізаційних мереж необхідно використовувати відповідні прокладки і манжети.
  • Далі встановлюються елементи душової кабінки. На стіну встановлюються скоби, що дозволяють змонтувати піддон. З’єднання піддону з каналізацією теж обробляється герметиком, після чого необхідно перевірити конструкцію на герметичність. При відсутності течі піддон фіксується на своєму місці.
  • Подальша установка включає в себе монтаж бічних панелей і фурнітури. Спочатку монтуються стінки душової кабіни, для чого на піддон встановлюються напрямні. При заливці герметиком стиків необхідно переконатися в тому, що він не буде заважати руху дверей.
  • На стінках встановлюється дах кабіни, після чого можна монтувати електротехнічне обладнання – освітлення, вентиляційну систему і додаткові елементи. Важливий момент: підводити всі комунікації необхідно ще до установки конструкції. Крім того, важливо при монтажі враховувати нюанси, зазначені в інструкції, яка додається виробником.
  • Останній етап – установка дверей і перевірка герметичності кабінки в цілому. Якщо всі системи працюють нормально, то на цьому монтаж душової кабіни можна вважати закінченим. Використовувати конструкцію можна через добу, після повного застигання герметика.

Висновок

Правильна установка душової кабіни дозволить домогтися максимального ступеня комфорту і затишку. У душових кабінок є маса переваг: вони зручні, практичні і прості в експлуатації. Якщо виникла необхідність встановити обладнання для регулярних водних процедур, то душова кабінка буде відмінним вибором.

Соціальні мережі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *