Стандартні і нестандартні розміри дверей

ПоганоНе дужеНормальноДобреВідмінно Проголосуй! (Оцінок ще немає.)
Loading ... Loading ...

У кожного з нас є свої переваги в створенні бажаного інтер’єру. Хтось любить простір, багато світла, мінімальна кількість декору, раціональність і компактні меблі, для кого-то краще будуть раритетні предмети, натуральні оздоблювальні матеріали, благородні тканини і т.д. Однак, є і ті незамінні функціональні елементи, без яких обійтися буде практично неможливо. До них відносяться і міжкімнатні двері, досить сильно впливають на загальну стилістичну атмосферу.

Сучасні виробники готові представити нам цілий спектр різноманітних моделей. Серед них є двері різних конструкцій, механізмів, комплектацій, відтінків, з вражаючим дизайном і декором. Такий багатий асортимент здатний задовольнити потреби навіть найбільш оригінальних і креативних дизайнерів. Не є винятком і габарити міжкімнатних дверей.

 На сьогоднішній день існують стандартні і нестандартні розміри дверей. Типових габаритів не так вже й багато, наприклад, до них відносяться моделі висотою 2000 мм і шириною 550 мм, а також від 600 до 900 мм. Діапазон досить широкий, що дозволяє вибрати саме те, що вам необхідно. Якщо у вашому будинку дверні прорізи мають стандартні розміри, то і з підбором потрібної моделі у вас не виникне жодних проблем. Вона ідеально впишеться в дверний отвір, а процес установки не спричинить за собою абсолютно ніяких складнощів і додаткових робіт.

Однак, не завжди двері стандартного розміру підійдуть для вашої обстановки. Часто це трапляється при заміні міжкімнатних моделей в будинках старовинної споруди або новобудовах. Там дверні прорізи можуть виявитися набагато менше або більше типових. На щастя, ви можете придбати вироби таких розмірів, яких тільки побажаєте.

Соціальні мережі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *