Термошайби для монтажу стільникового полікарбонату

Термошайби були спеціально розроблені виробниками для правильного монтажу листів стільникового і монолітного полікарбонату. Вони являють собою монолітну конструкцію, що нагадує чимось парасольку. Термошайби має капелюшок, ніжку з отвором під саморіз діаметром 5мм, посадочне гніздо для ущільнювача з пінополістиролу і захисну заглушку. Її капелюшок має діаметр 3,3 см, а ніжка 1,2 см.

У чому перевага цих кріпильних елементів? Перш за все, вони дозволяють здійснити правильний монтаж стільникового полікарбонату. Діаметр капелюшка дозволяє надійно притискати панель до крокв, а ущільнювач не дає ні найменшого шансу воді просочитися усередину. Ніжка Термошайби так само грає свою унікальну роль при монтажі. Як правило, довжина ніжки відповідає товщинам полікарбонатних панелей. Тому впираючись в опору вона не дозволяє панелям м’яти. Як це часто буває при використанні звичайних покрівельних саморізів.

Термошайби виготовляються з того ж полімеру, що і панелі. Тобто з полікарбонату. А це забезпечує їм міцність, надійність і довговічність. До того ж вони стійкі до зовнішніх впливів.

Після того як монтаж стільникового полікарбонату проведений саморіз повністю виявляється ізольований від зовнішнього воздействія.К цього можна додати відмінну теплоізоляцію Термошайби. Вона повністю виключають появу містків холоду в місці кріплення.

Монтаж стільникового полікарбонату за допомогою Термошайби:

Здійснюючи монтаж листів стільникового полікарбонату допомогою Термошайби, варто враховувати деякі особливості. Так як шайби мають ніжку, то відповідно під неї необхідно висвердлювати в панелі отвір, діаметр якого повинен перевищувати зовнішній діаметр ніжки на 2-3 мм. Це робиться з розрахунку того, що стільниковий полікарбонат здатний змінювати свої лінійні розміри залежно від температурних коливань. При позитивних температурах він подовжується, при негативних навпаки скорочується. Особливо це актуально для кольорових листів, які на сонці дуже сильно нагріваються.

Якщо ви проводите монтаж листів мають невеликі розміри, наприклад, 3х2 м, то рекомендованого діаметра цілком достатньо. У випадку з довгими листами, такими як 2,1 х6 або 2,1 х12, отвори під Термошайби слід виконувати більш витягнутими по напрямку каналів.

Багато хто цікавиться, з яким кроком, або як часто потрібно кріпити шайби. Тут однозначну відповідь дати дуже складно. Все дуже індивідуально. Але виробники рекомендують здійснювати точкове кріплення листів з кроком в 30 – 50 см. Головне щоб після монтажу конструкція виглядала естетично, і створювало враження гармонії.

Автор Садівник

Полюбляю вирощувати фрукти та овочі на присадибній ділянці. Ділюся порадами по догляду за садом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *