Як вибрати газонокосарку

Напевно кожен дачник мріє мати доглянутий гарний газон. Шоб вигляд вашого газону був неперевершений, насамперед за ним потрібно ретельно доглядати, а точніше своєчасно стригти траву. На ринку існує великий різноманітний асортимент газонокосарок на будь-який смак. Щоб вибрати правильну газонокосарку необхідно враховувати деякі моменти.

В даний час існує всього чотири види інвентарю для стрижки газонів, це тримери, колісні косарки, електричні косарки та бензокосилки.

Найдешевшим варіантом буде газонокосарка триммер. Триммер – це пристрій схоже на палку, на якій розміщений електричний мотор, а також головка з різаком для рівної стрижки газонів. Мотор у тріммера розташовується в самому низу над самими різаками. Триммери підійдуть для маленьких ділянок, так як оброблювана площа у них зовсім невелика.

Найбільшим мінусом у тріммера є те, що він працює від електрики, тобто при роботі ви будете постійно тягати за собою шнур. Якщо під час роботи починається дощ, необхідно негайно припиняти роботу, в принципі це стосується практично будь-якої електричної техніки.

На ринку ви можете знайти також ручні газонокосарки, у яких можна зустріти як електричний, так і бензинові мотори. Мотор в ручній газонокосарці розташовується зверху. Газонокосарки подібного роду, відрізняються від своїх однолітків високою потужністю, вони підходять навіть для нерівних ділянок, де газонокосарка на колесах просто не зможе виконувати свої завдання.

Коли ви будете підбирати для себе ручну газонокосарку, слід задуматися про її вазі. Якщо вага ручної газонокосарки досить великий, то довго працювати з нею ви просто не зможете, так як у вас почнуть затікати руки. Не варто вибирати досить дешеву газонокосарку, так як вона не зможе вам прослужити довгий час.

Автор Садівник

Полюбляю вирощувати фрукти та овочі на присадибній ділянці. Ділюся порадами по догляду за садом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *