Альтанка-бельведер своїми руками

ПоганоНе дужеНормальноДобреВідмінно Проголосуй! (Оцінок ще немає.)
Loading ... Loading ...

Альтанка-бельведер своїми руками

Сидячи в такій альтанці, можна читати книги, спостерігати за красою саду і милуватися виконаною роботою.

Конструкція досить проста. Альтанка складається з дерев’яних блоків, зразок дверних, тільки без нижній частині. Всі деталі, виготовлені з дошки товщиною 30 мм, з’єднали за допомогою саморізів. Всього шість однакових секцій. До верхньої частини кожної закріпили арки, випиляні лобзиком з широкою клеєної дошки. Всі секції між собою поєднали у формі шестикутника (саморізами). Утворилися “стовпчики” прикрасили виточеним на токарному верстаті декором, розпиляні уздовж навпіл (посадили на клей). З тонких рейок зібрали за розміром прольотів бічні стінки (залишивши отвір для входу). Фундамент виклали товщиною в цеглу на розчин. Коли він набрав міцність, встановили за допомогою дюбелів каркас.

Дах збирали окремо. Крокви зробили з дерев’яних брусків (30х30 мм). На одному кінці кожного просвердлили отвори, через які попарно з’єднали бруски, а потім все крокви стягнули дротом. Щоб не займатися додатковими розрахунками, каркас даху “приміряли” на альтанку, що утворився купол жорстко зафіксували на вирізану трикутником дошку. Зняту “стропилку” накрили “черепицею” з вирізаних за шаблоном дерев’яних деталей. Пофарбували, і тільки потім поставили на альтанку, не забувши міцно закріпити.

Підлога в альтанці засипали піском (шаром в 2-3 см), попередньо знявши родючий шар грунту. З допомогою опалубки залили цементним розчином у формі плитки, повторюючи малюнок даху. Проміжки між плитками засипали дрібним піском.

Альтанка-бельведер своїми руками

Соціальні мережі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *