Дві складові гарного врожаю

ПоганоНе дужеНормальноДобреВідмінно (Оцінок - 3, Рейтинг: 5,00 із 5)
Loading ... Loading ...

Дві складові гарного врожаю

На що потрібно звернути увагу, щоб отримати гарний врожай? Перш за все на якісні добрива та засоби захисту рослин. Ось дві основні складові гарного врожаю.

Мінеральні добрива

Мінеральні добрива дуже широко використовуються при вирощуванні овочевих культур в усьому світі. Однак для того щоб правильно їх застосовувати, необхідно мати певні знання. Застосування добрив за принципом «кашу маслом не зіпсуєш» призводить до поганих результатів.

Мінеральні добрива

У продажу є різні види мінеральних добрив: Тукосуміші, Амофос, Селітра аміачна, Калій хлористий та багато інших. На упаковці, крім назви добрива, зазначено процентний вміст у ньому елементів живлення (діючої речовини). У азотних добривах це азот (N), у фосфорних – фосфор у вигляді окису фосфорної кислоти (Р205), в калійних – калій у вигляді окису калію (К20). Відсоток діючої речовини є основним показником для розрахунків при внесенні будь-якого добрива в грунт.

При використанні мінеральних добрив необхідно дотримуватися правильне співвідношення всіх елементів живлення в залежності від фази розвитку рослин і культури. Зайва кількість добрив шкідливо позначається на розвитку рослин і якості продукції. Особливо шкідливий надлишок азоту. Ось чому мінеральні добрива не можна застосовувати «на око», вносити їх необхідно точно відповідно до рекомендацій, враховуючи погодні умови, забезпеченість рослин вологою, стежачи за станом саджанців.

Засоби захисту рослин

Іноді трапляється так, що посаджена Вами рослина занедужує: припиняється її зростання, змінюється забарвлення листя і т. п. Неприємності можна усунути, якщо почати діяти грамотно і швидко.

Засоби захисту рослин

Засоби захисту рослин бувають різні. Вченими та фахівцями створено безліч різних препаратів, за допомогою яких обробляють насіння перед посадкою. Ці засоби захищають культури від бур’янів, шкідників і грибків, регулюють ріст рослин. Були винайдені навіть готові приманки.

Добре зарекомендував себе біологічний захист рослин, який передбачає використання для знищення шкідників їх природних ворогів: паразитів, хижаків і антагоністів. До того ж, при цьому також використовуються корисні мікроорганізми, які тісно взаємодіють з природою і беруть участь у всіх процесах життєдіяльності рослин. Цей спосіб забезпечує 100% захист ваших рослин від шкідників і хвороб.

При масовій появі збудників хвороб та їх значній шкоді застосовують хімічні засоби захисту різних рослин. Це, безумовно, високоефективні спосіби боротьби, хоча використовувати їх необхідно з обережністю, слідуючи дозуванню і чітким рекомендаціям виробника. Якщо рослина хворіє, уражається і знищується його кора, листя і плоди, значить, його атакують хвороби або шкідники. Врятувати його можна, використовуючи, зокрема, хімічний захист рослин.

Купити засоби захисту рослин в Києві чи в будь-якому куточку України можна в інтернет-магазині «Украгроком». Ви отримаєте якісні засоби, які захистять Ваші насадження та посіви від хвороб, бур’янів і шкідників. Всі препарати, представлені на сайті магазину, пройшли ретельну перевірку.

Соціальні мережі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *