Вибір твердопаливних котлів

ПоганоНе дужеНормальноДобреВідмінно (Оцінок - 1, Рейтинг: 5,00 із 5)
Loading ... Loading ...

Вибір твердопаливних котлів

Зважаючи на ситуацію, яка склалася на енергетичному ринку України, погляди споживачів все більше звертаються в бік альтернативних джерел теплової енергії. На першому місці серед них стоять твердопаливні котли, які працюють на вугіллі або дровах. Вищевказані види палива дуже широко поширені на території України, і, що важливо, доступні за ціною – і ви самі в цьому переконаєтесь, завітавши на https://teploformat.ua/kotly-dlitelnogo-goreniya/. Давайте розглянемо основні фактори, які вплинуть на вибір конкретного типу котла.

Необхідно визначитися з основним видом палива, який буде використовуватися в твердопаливному котлі. В основному рішення даного питання залежить від регіону, в якому буде знаходитися об’єкт опалення, тому що в різних регіонах України доступність різних видів палива може істотно відрізнятися, наприклад: на сході основний вид палива вугілля, на півночі України – дрова.

Звичайно ж, можуть бути і винятки, але їх наявність не може вплинути на ситуацію в цілому. Так само варто відзначити, що в більшій масі твердопаливні котли, які представлені на ринку України, є універсальними, але є і котли, які працюють виключно на одному з видів палива, наприклад: вугільні – на вугіллі, піролізні котли – на дровах, пелетні – на пеллетах.

Наступним завданням, яке стоїть перед потенційними покупцями, є визначення ступеня енергонезалежності котла, тому що багато твердопаливних котлів тривалого горіння не можуть працювати без підключення до електромережі, яка необхідна для роботи командо-контролера і турбовентилятора. Тому в районах з нестабільним енергопостачанням бажано встановлювати повністю енергонезалежні твердопаливні котли.

Після вирішення вищевказаних питань, необхідно вирішити найголовніше питання, який в подальшому буде впливати на правильну і ефективну роботу котла в процесі експлуатації, а саме підбір потужності котла. Ми не будемо розглядати конкретні випадки, а лише визначимося з факторами, які будуть впливати на наш вибір.

Давайте перерахуємо основні фактори:

  1. Необхідна потужність котла. Для чисельного обчислення даного параметра використовується кількість градусодіб опалювального періоду. Очевидно, що чим більш низька температура навколишнього середовища, а також чим більше площа опалювального приміщення, тим потужніший котел необхідний.
  2. Площа опалювального приміщення.
  3. Висота стель.
  4. Ступінь утеплення приміщення.
  5. Кількість і тип вікон.
  6. Кількість теплоносія в опалювальній системі.
  7. Кількість і вид приладів, які будуть віддавати тепло.

Удачі вам в правильному виборі твердопаливного котла!

Соціальні мережі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *