Види жалюзі

ПоганоНе дужеНормальноДобреВідмінно Проголосуй! (Оцінок ще немає.)
Loading ... Loading ...

Види жалюзі

Для захисту від сонячних променів і сторонніх поглядів в житловому і комерційному секторі активно використовуються жалюзі. Вироби хорошою альтернативою традиційним шторам і дозволяють регулювати рівень освітленості в приміщенні. Зараз жалюзі в Україні так само популярні, як і у всьому світі і все завдяки неймовірно великій їх різноманітності. Існує кілька різновидів жалюзі:

  • Рулонні жалюзі;
  • Касетні рулонні жалюзі;
  • Жалюзі день/ніч;
  • Горизонтальні жалюзі;
  • Вертикальні жалюзі;
  • Римські жалюзі.

Кожен тип має свої переваги і недоліки.

Рулонні жалюзі

Рулонні жалюзі є унівресальним видом декорування вікон для тих, хто любить і зручність, і функціональність. Їх можна використовувати як окремий елемент або об’єднати з традиційними шторами. Максимальний захист від прямих сонячних променів. Виготовлені з поліестеру і інших імпрегновану тканин, які не накопичують пил, не вбирають вологу, зберігають свою форму і не вицвітають. Деякі тканини володіють вогнестійкістю, тому їх рекомендується встановлювати в приміщеннях з підвищеними вимогами до пожежної безпеки (дитячі садки, школи, лікарні).

Компанія Jaluzi Service пропонує рулонні жалюзі для пластикових вікон, традиційні, від сонця і від спеки, подвійні та інші рулонні жалюзі.

Рулонні фотожалюзі – це витвір мистецтва у Вашому вікні! Сучасні технології дозволяють друкувати на рулонних жалюзі бажаний малюнок, а з двостороннім друком це можна зробити на обох сторонах.

Рулонні жалюзі можуть стати не тільки декоративним елементом оселі, але і відмінною рекламою для офісних вікон. Рулонні жалюзі можуть стати візитною карткою для кафе, ресторану, салону краси. Рулонні жалюзі – не тільки сучасні і стильні, але і оригінальні.

Це самий розповсюджений вид жалюзі, доступні багато різних видів тканин – товщі, тонші. Колірна гамма практично не обмежена. Дуже проста установка.

Касетні рулонні жалюзі

Дуже практичними і зручними є жалюзі, які встановлюються на віконну раму, таким чином не займаючи вільний простір при відкритті вікна під нахилом. Широкий вибір тканин і кольорів.

Жалюзі день/ніч

Рулонні жалюзі День/Ніч – можливість регулювати кількість світла в кімнаті не піднімаючи вгору рулонні жалюзі. Ці рулонні жалюзі виготовляються з подвійної тканини з прозорими і непрозорими смугами, що чергуються, тому регулюючи перекривання смуг можна збільшити або зменшити потік світла який проникає в кімнату.

Рулонні жалюзі

Рулонні жалюзі

Горизонтальні жалюзі

Горизонтальні жалюзі

Вертикальні жалюзі

Вертикальні жалюзі

Римські жалюзі

Римські жалюзі

Горизонтальні жалюзі

Жалюзі – практичний вибір! Вони добре розподіляють і регулюють світло, що надходить через вікна. Вибираючи жалюзі, Ви без зусиль зробите свій інтер’єр солідним і елегантним.

Практичні алюмінієві жалюзі, які зазвичай використовуються в офісах і громадських місцях, надзвичайно прості в обслуговуванні.

Вертикальні жалюзі

Вертикальні текстильні, пластмасові, сонцезахисні і теплозахисні жалюзі – практична і економічна альтернатива шторам. Їх можна встановити в робочих приміщеннях, офісах, а також використовувати як декор житлового середовища. Це цікавий спосіб створення неповторного інтер’єру в приміщенні.

Ці жалюзі виготовлені з високоякісних матеріалів: жаккард, друковані, з малюнком, тюлеві. Також пропонують просочені тканини: жорсткі, що миються, пиловідштовхуючі. Виготовлені з тканин різних відтінків і кольорів, вертикальні жалюзі легко створять у Вашому приміщенні затишок, комфорт і гармонію. Вони можуть бути встановлені на стелю, стіни, в віконні та дверні ніші. Догляд за вертикальними жалюзі дуже простий і легкий – їх можна прати вручну або в пральній машині. Вибір таких жалюзі є дуже економічним рішенням, так як вони достатньо функціональні і зручні, можуть бути використані навіть для трикутних вікон.

Римські жалюзі

Римські жалюзі є прекрасною альтернативою, якщо не хочете вішати вдома штори або жалюзі. Це універсальний декор вікон, який можна адаптувати до різних кімнат і інших приміщень. Жалюзі складаються рівно по 20-30 см, так що не займають багато місця і не затуляють вікно. Взимку не затуляють радіатори, дозволяють теплу поширюватися по всій кімнаті. Жалюзі шиються з різних тканин – римські жалюзі можна зшити з кількох різних за кольором тканин. Вибір тканини для римських штор може варіюватися від жорстких до більш тонких, з бавовни або льону. Дуже легкий догляд: римські штори легко знімаються для прання, так як прикріплюються до профілю за допомогою спеціальної стрічки. Це стильні, схожі на штори жалюзі!

Соціальні мережі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *