Як вибрати якісні будівельні риштування?

ПоганоНе дужеНормальноДобреВідмінно (Оцінок - 2, Рейтинг: 5,00 із 5)
Loading ... Loading ...

Як вибрати якісні будівельні риштування?

Риштування – проблема вибору

Риштування почали широко використовуватися з тих самих часів, коли людське житло стало налічувати більше одного поверху, тоді то і виникла проблема виготовлення надійних і якісних лісів. У наш час для того щоб виконати фасадні роботи, риштування будівельні від plettac.ua можна купити або взяти в оренду вже готові, або спробувати виготовити самому.

Проте, перш ніж приступити до висотних робіт варто ознайомитися з основними типами цього допоміжного обладнання, адже його вибір, безсумнівно, вплине на безпеку і якість виконуваних робіт.

Рамні риштування

Це досить легка і стійка конструкція, як правило, виконана зі сталевих, тонкостінних труб. Висока популярність цього типу риштування пояснюється простотою збірки (застосовуються безрізьбові прапорцеві з’єднання) і відносною дешевизною. Такі риштування можна використовувати при обробці стін складної конфігурації, максимальна висота обмежується 60 метрами.

Хомутові риштування

Хомутові риштування, мабуть, самі універсальні, кріплення окремих елементів цієї конструкції виконується за допомогою поворотних або глухих хомутів, це дозволяє легко змінити схему конструкції у відповідності з архітектурними особливостями будівлі.

Клинові риштування

У зібраному вигляді це досить жорстка і міцна конструкція, яка досить легко збирається і демонтується. Клинові риштування володіють великим запасом міцності при роботі з великими навантаженнями, максимальна висота збірки такої конструкції не повинна перевищувати 40 метрів.

Ригельні риштування

Це, мабуть, найпопулярніший вид риштування, прекрасно підходять для обробки фасадів без складних архітектурних надмірностей. Завдяки міцності конструкції витримують досить високі навантаження, можуть комбінуватися з хомутовими будівельними риштуваннями.

Будівельні риштування. Види

Рамні

Рамні риштування

Хомутові

Хомутові риштування

Клинові

Клинові риштування

Ригельні

Ригельні риштування

При виборі риштування необхідно заздалегідь вирішити, чи буде обшиватися будівельними риштуваннями вся будівля відразу, або ж процес обробки фасаду буде відбуватися по черзі, одна стіна за одною. Від правильного вибору цього рішення будуть залежати ваші фінансові витрати на покупку або оренду риштування.

По материалам: http://plettac.ua/uk/services/assembly-scaffods-lifts

Соціальні мережі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *