Універсальна альтанка

ПоганоНе дужеНормальноДобреВідмінно Проголосуй! (Оцінок ще немає.)
Loading ... Loading ...

Універсальна альтанка

При бажанні на своїй ділянці можна спорудити багатофункціональну альтанку. В ній добре грати, читати книги, ховатися від дощу і навіть влаштовувати сімейні чаювання.

Місце відпочинку вирішили спорудити біля стіни господарської будівлі. Спочатку викопали чотири ямки (50х50 см) глибиною 1 м і залили їх бетонним розчином урівень із землею. На передній стороні завдовжки 7 м їх вийшло дві, третя – кутова, четверта – біля паркану через 3,5 м від кутка. З цегли виклали стовпчики висотою 2,5 м. По периметру між прольотами, оперев кінцями на фундамент, поклали залишилися від будівництва будинку перемички, зверху яких “прогнали” два ряди цегляної кладки (товщиною в цеглу). Один проліт залишили вільним для входу. Від дощу і вітру закрили кладку тротуарною плиткою (30х30 см), покладеної на розчин. Задню (глухе) стінку також зробили з цегли.

Верхню частину стовпів “пов’язали” металевими швелерами довжиною 7 і 3,5 м, що стали опорою для дерев’яних балок (15х15 см). Їх зробили з дощок (5Х15 см), попарно скріпивши болтами. Щоб лежали надійно швелері, на одному їх кінці на відстані 0,5 м від краю видовбали пази. Протилежними кінцями сперли на задню стінку альтанки.

Потім з тонких дощок зробили обрешітку. Так як дах з оцинкованого заліза під час дощу загрожувала стати “музичній”, для безшумності на обрешітку постелили руберойд. Для стоку води встановили жолоб.

Пристрій підлоги почали з вивезення родючого шару землі. Потім засипали піском. І тільки потім поклали на піщано-цементну суміш тротуарну плитку.

Універсальна альтанка

Вирішили зробити камін, а всю площу альтанки візуально розділити на дві частини опорою для столика, викладеної з цегли. Протилежну частину стільниці замурували в стінці каміна. Так вийшла садова кухня, де знайшлося місце і деяким меблів: пригоді старі крісла, які за нагоди і відреставрували.

Універсальна альтанка

В іншій частині приміщення поставили тенісний стіл. Розвісили горщики з петуніями, розставили їх і в ящиках. Пізніше частина прольотів можна закрити за допомогою кольорового полікарбонату.

Універсальна альтанка

Соціальні мережі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *