Що потрібно пам’ятати при будівництві житлового будинку?

Перед початком будівництва будинку своєї мрії варто визначитися з матеріалом. Для індивідуального будівництва переважно цегла, так як він забезпечить довговічність стін, а також не постраждає від комах і вогню. Якщо ви хочете зробити будинок не тільки міцним, але і красивим, цегла тут як не можна до речі.

В даний час можна придбати цеглу різних кольорів або з малюнками. Недоліком цегли, як будівельного матеріалу, є надмірне вбирання вологи. Також в сильні морози можуть виникнути складності з прогріванням будинку. Поряд з цеглою зі штучних матеріалів для будівництва будинків використовують і бетон. З бетону часто формують фундамент майбутньої будівлі.

В процесі закладки фундаменту виникають труднощі зі стійкістю. Коли грунт нерівний, під фундаментом створюють штучну основу з піску або щебеню.

Пісочна основа у представляє собою якусь подобу подушки, кожен шар якої поливається водою і ретельно утрамбовується. Перед заливанням фундаменту потрібно з’ясувати, наскільки глибоко протікають грунтові води.

Перш, ніж братися за будівництво, слід спроектувати будинок, якого розміру і форми він буде. Якщо мається на увазі індивідуальний будинок, краще віддати перевагу простій конструкції, що вбереже вас від зайвих витрат. Також необхідно визначитися, чи буде житловий будинок вашим постійним місцем проживання, або ви будете там перебувати тільки влітку.

Важливо визначитися з кількістю проживаючих і скільки гостей ви будете запрошувати. Звичайно, щоб зробити майбутній будинок затишний, необхідно вирішити питання про опалення та про місця для стоків каналізації.

Автор Садівник

Полюбляю вирощувати фрукти та овочі на присадибній ділянці. Ділюся порадами по догляду за садом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *